Zamrażanie rur i wymiana kaloryferów - szybko i bezpiecznie

Wymiana kaloryferów wielu ludziom kojarzy się z koniecznością spuszczenia wody w całym obiegu centralnego ogrzewania. Nie jest to konieczne jeśli hydraulik wykona zamrażanie rur!

O ile w domu jest to możliwe bez większych trudności, o tyle w budownictwie wielomieszkaniowym może nastręczać niejakich trudności, nie mówiąc o kosztach. Alternatywą jest usługa, polegająca na zamrożeniu rur centralnego ogrzewania w bezpośrednim sąsiedztwie wymienianego kaloryfera, kiedy to lodowy czopuch zamyka dopływ wody do niego i daje czas konieczny na dokonanie wymiany. Zamrażanie to usługa, z której można skorzystać również zimą, podczas sezonu grzewczego.

Zamrażanie rur daje możliwość wykonania remontu w łazience czy kuchni, wymiany starego kaloryfera na nowy mimo braku zgodny zarządcy nieruchomości na opróżnienia z wody układu centralnego ogrzewania, co również wiąże się z możliwymi kosztami, kiedy administracja budynku chce obciążyć osobę remontującą mieszkanie kosztami wynajęcia firmy, która wodę z instalacji centralnego ogrzewania spuści, potem napełni i odpowietrzy grzejniki we wszystkich mieszkaniach.

Is24:

  • Demontaż grzejników bez spuszczania wody z instalacji centralnego ogrzewania
  • Wymiana nieszczelnych zaworów termostatycznych
  • Skracanie gałązki kaloryfera

Zamrażanie rur Gdynia, Sopot, Gdańsk ☎️ 888 075 793

wymiana grzejników gdańsk sopot gdynia
Call Now Button