Centralne ogrzewanie - projekt, montaż, serwis i przegląd

Centralne ogrzewanie w domu czy mieszkaniu nie jest dziś zbytkiem lub luksusem, ale normą.

Ogrzewanie co w dzisiejszych czasach to podstawa komfortu cieplnego w każdym domu. Minęły już czasy pieców kaflowych. Mało tego, wiele instalacji ogrzewania centralnego już się zestarzało i wymaga wymiany.

Podczas modernizacji lub wymiany instalacji centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym nie ma obowiązku wykonania projektu lub schematu instalacji co przez projektanta. W związku z czym wielu inwestorów nie zdaje sobie sprawy, że pozostawia centralne ogrzewanie swojego domu w rękach przypadkowych hydraulików.

Tymczasem, aby mieć sprawne ogrzewanie centralne, trzeba fachowca, który zastosuje rozwiązania, łącząc wpływ parametrów poszczególnych elementów na pracę całości.

W Is24 zatrudniamy fachowców, wyposażonych w lata doświadczeń oraz wiedzę z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej.

Dzięki temu możemy na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego zaoferować rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta oraz indywidualnych wymagań lokalu.
Is24 to również montaż nowej instalacji centralnego ogrzewania.

Dzięki znajomości innowacyjnych rozwiązań i nowinek technologicznych możemy już w fazie projektu instalacji zaproponować optymalne dla klienta warianty rozwiązań. Każdy projekt naszej instalacji co dostosowany jest do potrzeb klienta, które są dokładnie analizowane. Dzięki temu możemy również zaproponować odpowiednią technikę grzewczą i systemy rozprowadzenie ciepła.

W ofercie Is24 znajdą Państwo:

  • Projekt i montaż instalacji grzewczej
  • Modernizacja lub wymiana starych instalacji centralnego ogrzewania
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie doboru instalacji grzewczej i kotłowni oraz urządzeń
  • Wykonanie i obsługa kotłowni gazowych, olejowych, ekopelet, węglowych, pomp ciepła, węzłów ciepłowniczych

Pamiętaj, że nie zawsze „tanio” idzie w parze z „dobrze”. Kiedy liczy się ciepło twojego domu, zaufaj komuś, kto potrzeby twojego domu dobrze wyliczy i dopasuje odpowiednie urządzenia oraz instalację. Szkoda, byś stał się „mądrym Polakiem po szkodzie”.

Nie ufaj przypadkom. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu. Zadzwoń do nas 24h/7 ☎️ 888 075 793

montaż kotlowni gdynia sopot gdansk
Call Now Button